Aktualizacja 1.45: Przeróbka Hanoweru

Nie tak dawno temu swoją premierę miała kompleksowa przeróbka Austrii. Wiemy już jednak trochę o kolejnym odświeżonym obszarze. Czeskie studio SCS Software odpowiedzialne za grę ogłosiło bowiem dzisiaj, że jedno z niemieckich miast – Hanower otrzyma nowy wygląd w przyszłej aktualizacji 1.45 do Euro Truck Simulator 2.

Stopień odświeżenia jest na podobnym poziomie jak w przypadku Austrii. Niemal całe miasto zostało zbudowane od nowa. W mieście możemy znaleźć teraz kilka zupełnie nowych i unikalnych firm w postaci magazynów. Nawet układ drogowy uległ pewnym zmianom w niektórych częściach miasta. Wszystko po to, aby dostosować ten stary fragment mapy do obecnych standardów, które prezentują chociażby nowsze rozszerzenia mapowe.

Do nowo stworzonych obszarów należy przykładowo bardzo znane – Hannover Messe. Jest to jedna z największych hal handlowych na świecie. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że ten właśnie konkretny obiekt znalazł się w grze niemalże w skali 1:1. Ponadto odbywają się w nim imprezy związane z branżą ciężarówek i naczep. Takie wydarzenia są idealną okazją na pokazanie pojazdów ale również ciągłego postępu technologicznego i nieustannej ewolucji.

Na chwilę obecną wiemy, że póki co jedynie Hanower dostanie przeróbkę. SCS informuje, że w przyszłości możemy spodziewać się dalszego poprawiania mapy. Dodatkowo w aktualizacji 1.45 do ETS2 możemy spodziewać się także innych zmian i funkcji. Jak piszą twórcy gry o nich dowiemy się jednak w nieco późniejszym terminie. Oczywiście wszystkie najnowsze wiadomości będzie można znaleźć jak zawsze na tym blogu.