Feldbinder Trailer Pack

Kolejnym dodatkiem do gry Euro Truck Simulator 2 jest Feldbinder Trailer Pack. Zawiera on w sobie nowe przyczepy wraz z akcesoriami oraz malowaniami do nich. Ponadto znajdziemy w nim również akcesoria do kabiny naszej ciężarówki. Wszystkie te elementy są oficjalnie licencjonowane przez przedsiębiorstwo Feldbinder. Rozszerzenie miało swoją premierę w dniu 30 listopada 2022 roku a jego autorem jest oczywiście czeskie studio SCS Software.

Firma Feldbinder Spezialfahrzeugwerke GmbH jest jednym z ważniejszych producentów silosów i cystern przeznaczonych do cieczy. Została ona założona w 1975 roku i z czasem rozszerzyła swoją działalność na całą Europę. Dzięki temu mogła się ona stać liderem w branży przyczep. Już teraz możesz samodzielnie przetestować ich produkty w DLC Feldbinder Trailer Pack.

W 2021 roku osoby odpowiedzialne za pojazdy w grze ETS2 odwiedziły budynki Feldbinder, które znajdują się w Niemczech. Mieli oni okazje wejść do następujących zakładów: Winsen oraz Wittenberga. Dzięki temu pracownicy SCS Software mogli zebrać odpowiednie materiały i pozyskać informacje o produkowanych przyczepach. Zaraz po tej wizycie zespół zaczął ciężko pracować, aby dodać tą niesamowita markę do wirtualnego świata gry.

Wszystkie przyczepy, które wprowadza ten pakiet można kupić w grze na własność. Ponadto są one w pewnym stopniu konfigurowalne. Dzięki temu można je dostosowywać do własnych potrzeb. Dodatkowo są one także dostępne w różnych zleceniach oraz ruchu AI.

Zawartość dodatku Feldbinder Trailer Pack:

  • Przyczepy (TSA 22.3-2/1 ADR, TSA 32.3-1LM, EUT 35.3-3/1 Malowane, KIP 38.3-3 Malowane, TSA 32.3-4/1 ADR, EUT 35.3-3/1 Malowane Podwójna)
  • Akcesoria do przyczep (Zabezpieczenia boczne, Węże, Tylne błotniki, Chlapacze, Gaśnice, Schowki, Zbiorniki na wodę, Tylne zderzaki)
  • Malowania (Classic Grey/Orange, Classic Orange/Grey, Classic Orange/White, Diamonds, International)
  • Akcesoria do kabiny samochodu ciężarowego (Kubki, Zabawkowa cysterna, Czapka, Ręcznik, Kosmetyczka, Worek sportowy, Notatnik, Koszulka)

Podstawowa wersja gry Euro Truck Simulator 2 jest wymagana, aby zainstalować DLC Feldbinder Trailer Pack. Dodatek ten można nabyć na powszechnie znanej platformie Steam za 15,49zł (cena nie uwzględnia ewentualnych wyprzedaży).