Goodyear Tyres Pack

Goodyear Tyres Pack to jedno z dostępnych DLC do symulatora ciężarówek jakim jest ETS2. Jak sama nazwa wskazuje wprowadza ono do gry nowy zestaw opon. Ponadto dzięki niemu zyskujemy dostęp do nowych akcesoriów oraz malowań przeznaczonych do naszej ciężarówki. Dodatek miał premierę w dniu 2 sierpnia 2019 roku. Natomiast jego twórcą jest znane studio SCS Software.

Goodyear to bardzo licząca się na świecie firma produkująca opony. Kojarzona jest ona ze swojej wyjątkowej marki premium. Od ponad 120 lat przedsiębiorstwo jest pionierem i ustanawia nowe standardy w branży. Wykorzystując doświadczenie wprowadziło ono na rynek zaawansowane opony do samochodów ciężarowych. Nowe opony KMAX GEN-2 oraz FUELMAX GEN-2 świetnie sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych. Dodatkowo są one niezwykle wytrzymałe i powodują zmniejszone zużycie paliwa. Osiągniecie takich rezultatów możliwe było poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii.

Elementy dodatku Goodyear Tyres Pack:

  • Opony przednie (315/70 Goodyear KMAX S Gen2, 315/70 Goodyear Fuelmax S Gen2, 315/80 Goodyear KMAX S Gen2)
  • Opony tylne (315/70 Goodyear KMAX D Gen2 i 315/70 Goodyear Fuelmax D Gen2)
  • Akcesoria do kabiny ciężarówki (Skrzydlatostopy odświeżacz, Miętówki, Kubek, Skarbonka, Kubek do kawy, Portfel, Model sterowca, Czapka, Notatnik, Torba weekendowa, Poduszka)
  • Malowania (Goodyear Dash i Goodyear Origins)

Do prawidłowego działania rozszerzenia Goodyear Tyres Pack konieczne jest posiadanie podstawowej wersji gry Euro Truck Simulator 2. DLC możemy znaleźć chociażby na popularnej platformie Steam. W tamtym miejscu przyjdzie nam za nie zapłacić 11,99 zł (cena nie uwzględnia ewentualnych wyprzedaży).