HS-Schoch Tuning Pack

HS-Schoch Tuning Pack to oficjalny dodatek do gry Euro Truck Simulator 2. Daje on możliwość umieszczenia wielu akcesoriów do naszych pojazdów. W odróżnieniu od innych pakietów tuningowych jest on przeznaczony do różnych marek samochodów ciężarowych. Rozszerzenie zostało stworzone przez studio SCS Software i zostało udostępnione dla graczy 19 Marca 2020 roku.

Ciężarówki to pojazdy, które stworzone zostały przede wszystkim w celu realizacji zadań związanych z transportem. Jednak dla kierowców są one również miejscem, w którym spędza się zazwyczaj znaczną ilość czasu. Z tego powodu wielu z nich prędzej czy później decyduje się na podrasowanie swojego pojazdu. Tuning ciężarówek to temat, którym niewątpliwie interesuje się większość kierowców. Na zlotach i pokazach samochodów ciężarowych można podziwiać fantastycznie stuningowane pojazdy. Ręcznie robione części oraz liczne elementy takie jak chociażby chrom czy światła mogą zmienić samochód nie do poznania.

Deweloperzy ETS2 zdają sobie sprawę, że społeczność graczy również lubi modyfikować swoje swoje ciężarówki. Jest to jeden z powodów wydania nowego DLC o nazwie HS-Schoch Tuning Pack. Dodatek powstał w wyniku współpracy z firmą HS-Schoch. Specjalizuje się ona w tuningach samochodów ciężarowych i przeznaczonych do nich akcesoriach. Jej sukces możliwy był poprzez zachowanie wysokiej jakości oraz niezawodności oferowanych produktów. Dzięki temu stworzono szczegółowe oraz bardzo dobre elementy do pojazdów w wirtualnym świecie gry Euro Truck Simulator 2.

Dodatek HS-Schoch Tuning Pack udostępnia wiele różnych akcesoriów takich jak np. listwy świetlne, listwy zderzakowe, poręcze boczne, stopnie boczne, relingi dachowe, itp. Są one odblokowane dla następujących modeli ciężarówek:

  • DAF XF105
  • DAF XF
  • Iveco Stralis & Iveco Stralis Hi-Way
  • MAN TGX & TGX Euro 6
  • Mercedes-Benz Actros & Mercedes-Benz New Actros
  • Renault Magnum & Renault Trucks T
  • Scania R 2009/Streamline
  • Scania R/S
  • Volvo FH16 2009 & Volvo FH 2012

HS-Schoch Tuning Pack do prawidłowego działania wymaga zainstalowanej podstawowej wersji gry ETS2. DLC jest dostępne do zakupu między innymi na popularnej platformie Steam. Jego standardowa cena (bez wyprzedaży) w tamtym miejscu wynosi 7,99zł.