Kolejnym dodatkiem będzie Grecja

Z pewnością niektórzy z Was zastanawiali się w jakim kierunku rozwinie się obecna mapa gry. Dzisiaj studio SCS Software postanowiło rozwiać wszelkie wątpliwości. Kolejnym dodatkiem do Euro Truck Simulator 2 będzie Grecja.

Kraj ten jest nie tylko piękny ale posiada też niesamowite krajobrazy. Jednak nadchodzące rozszerzenie nie będzie ograniczało się tylko do jego kontynentalnej części. W DLC o tematyce Grecji będziemy mogli znaleźć również wybrane wyspy. Każda z nich ma swój niepowtarzalny i niebanalny klimat. Jak informują twórcy gry do okrycia jest łącznie około 14 nowych miast. W trasie czekają na nas: malownicze wioski, kręte drogi, kultowe zabytki i nie tylko. Dodatek Grecja wprowadzi do ETS2 także nowe firmy takie jak: kompleksy hotelowe oraz farmy bawełny. Przygotuj dobrze swoją ciężarówkę, ponieważ będzie można z i do nich przewozić rozmaite ładunki. Urokliwe miejsca, słoneczne wybrzeża i cuda kultury – to tylko niektóre cechy opisywanego regionu.

Czas od pierwszego ogłoszenia do premiery w przypadku poprzednich DLC mapowych wynosił około jednego roku. Jednak jak możemy się dowiedzieć od autorów gry okres przedprodukcji został tym razem w pewnym stopniu skrócony. Dzięki temu zabiegowi kolejnego dodatku mapowego jakim będzie Grecja możemy spodziewać się nieco wcześniej.

Kierowcy powinni się przygotować na wszystkie, nowe rzeczy jakie ten kraj ma do zaoferowania. Są nimi na przykład: miasta, wioski, przemysł, zabytki, sieci drogowe, przyroda i wiele innych. Co sądzicie o kolejnym (przyszłym) dodatku Grecja do gry Euro Truck Simulator 2?