Krone trailer pack

Kolejnym dodatkiem do Euro Truck Simulator 2 jest Krone trailer pack. Wprowadza on do gry dużo różnych nowych naczep i nie tylko. Jego producentem i wydawcą jest oczywiście studio SCS Software. Natomiast data wydania tego DLC przypadła na dzień 17 września 2018 roku.

Niemieckie przedsiębiorstwo Krone jest jednym z czołowych producentów maszyn rolniczych i naczep do samochodów ciężarowych w Europie. Dzięki fantastycznej współpracy tej firmy z autorami gry możliwe było stworzenie tego rozszerzenia do symulatora ciężarówek ETS2. W dodatku Krone trailer pack możemy znaleźć liczne, nowe naczepy przeznaczone do transportu rozmaitych ładunków. Wszystkie one zostały bardzo starannie wykonane i są zdecydowanie wysokiej jakości. Warto także wspomnieć, że wszystkie naczepy z Krone trailer pack możemy kupić na własność i indywidualnie dostosowywać. Dodatkowo są one dostępne w następujących miejscach: na rynku przesyłek, w szybkich zleceniach oraz w ruchu sztucznej inteligencji (AI). Ponadto w tym DLC nie zabrakło również miejsca na nowe, firmowe: części tuningowe, akcesoria do kabiny i malowania ciężarówek. Sprawdźmy więc co konkretnie zawiera w sobie ten dodatek do gry ETS2.

Elementy zawarte w DLC Krone trailer pack:

  • Nowe naczepy: Profi Liner, Cool Liner, Dry Liner, Profi Liner HD Flatbed, Profi Liner + Load Carrier (podwójna), Box Liner, Paper Liner, Profi Liner Building
  • Nowe, specjalne części tuningowe: Opony Easy Rider, KRONE Hub, Elementy do przedniego i tylnego podwozia, Tylne zderzaki, Tylne chlapacze, Chłodnice
  • Nowe, bonusowe akcesoria do kabiny ciężarówki: Kubek do kawy, Czapka z daszkiem, Proporczyk
  • Nowe, realistyczne malowania Krone

Żeby korzystać z wyżej opisanej zawartości należy oczywiście posiadać podstawową wersję gry Euro Truck Simulator 2. Rozszerzenie Krone trailer pack możemy kupić między innymi na steam. Standardowa cena (czyli bez żadnych obniżek) tego DLC na tej platformie to 14,99zł.

W wersji gry oznaczonej numerem 1.33 do dodatku dołączyła jedna nowa naczepa o nazwie Box Liner. Natomiast w aktualizacji 1.45 wprowadzono do niego dwie nowe naczepy: Paper Liner oraz Profi Liner Building.