Modyfikacja Unlimited Money + XP

Uwaga! Modyfikacja Unlimited Money + XP jest tzw. cheatem, który pozwala szybciej niż normalnie odblokować pewne nowe elementy w grze. Jeśli chcesz zachować pełną satysfakcję i radość z gry warto rozważyć rezygnację z tego moda. Niemniej należy podkreślić, że korzystanie z tego typu ułatwień w ETS2 nie jest niedozwolone (i nigdy nie było).

Stworzona przez czeskie studio SCS Software gra Euro Truck Simulator 2 jest symulatorem ciężarówki. Umożliwia nam ona założenie swojej własnej firmy transportowej oraz podróżowanie przez europejskie drogi i nie tylko. Podczas rozgrywki zyskujemy wirtualne pieniądze, punkty doświadczenia i nowe poziomy. Dzięki temu zyskujemy dostęp do kolejnych, nowych rzeczy oferowanych przez grę takich jak np. ciężarówki, naczepy, garaże, itd. Jeżeli jednak jesteśmy bardzo niecierpliwi możemy skorzystać niżej opisanej modyfikacji i szybciej odblokować dostęp do nowych treści w grze.

Unlimited Money + XP jest modyfikacją typu cheat, która pomaga w krótkim czasie zdobyć dużą ilość darmowych pieniędzy w grze. Ponadto daje nam ona możliwość uzyskania w ekspresowym tempie znacznej ilośći punktów doświadczenia (XP). Działanie tego moda jest proste i ogranicza się do dostarczenia dużej ilości pieniędzy oraz punktów doświadczenia po zrealizowaniu dowolnej dostawy. Instalacja tej modyfikacji polega na zasubskrybowaniu jej w warsztacie steam a następnie aktywacji w menadżerze modów ETS2.

Unlimited Money + XP w warsztacie steam