Nowy trailer wideo

W ciągu ostatnich lat w Euro Truck Simulator 2 zaszło dużo zmian. Do gry zostało wypuszczonych dużo aktualizacji oraz dodatków (DLC). Dotychczasowy trailer wideo, który został stworzony w 2012 roku nie przedstawiał już obecnego stanu gry. Z tego powodu studio SCS Software postanowiło zrobić i udostępnić nową wersję trailera dla ETS2.

Generalnie nowy zwiastun został wydany z pewnych przyczyn. Pierwszą z nich jest fakt, że już w tym roku gra będzie obchodzić swoje 10 urodziny. Twórcy gry często odświeżają starsze fragmenty mapy czy inne funkcje. Dzięki temu są one dostosowane do dzisiejszych standardów jakości. Podobnie zrobiono z trailerem, który może teraz prezentować aktualne funkcje i obecny wygląd gry.

Drugą przyczyną jest niedawno dodany nowy system oświetlenia. Jego premiera nastąpiła w zeszłym roku i w dużym stopniu wpłynęła na grafikę w grze. Poprzedni trailer wideo nie odzwierciedlał już dzisiejszego wyglądu gry. Identycznie sytuacja wygląda z wszystkim funkcjami i opcjami oraz generalnie całą zawartością, która została wydana po publikacji starego trailera.

Jeśli jednak jesteś fanem poprzedniego zwiastuna to nie musisz się martwić. Autorzy gry poinformowali, że dotychczasowy trailer wideo nie zostanie usunięty. Dalej będzie on dostępny chociażby w serwisie YouTube. Twórcy gry chcą go bowiem zachować jako swojego rodzaju pamiątkę. Należy dodać, że nowy trailer także będzie trzeba w końcu kiedyś ponownie zaktualizować. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest, fakt że ETS2 nieustannie się rozwija i zmienia. Myślę jednak, że nie jest to powód do zmartwień.

Z informacji przekazanych od SCS Software można wywnioskować, że czekają na nas jeszcze jakieś inne niespodzianki związane z 10 rocznicą gry.