Podsumowanie wydarzenia Cruising Iberia

Wraz z wydaniem ostatniego DLC mapowego Iberia wystartował event Cruising Iberia. Społeczność graczy Euro Truck Simulator 2 biorąc w nim udział miała możliwość zdobyć specjalne nagrody. Dziś po ponad 3 miesiącach od jego startu nadszedł czas na podsumowanie tego wyjątkowego wydarzenia.

Celem dla całej społeczności było przejechanie dystansu 250 milionów kilometrów. Żeby kilometry były zaliczane trzeba było jeździć między miastami Iberii i korzystać ze zleceń zewnętrznych World of Trucks. Graczom ETS2 udało się ten cel osiągnąć w około tydzień. Studio SCS Software jest z tego powodu bardzo dumne ze swojego społeczeństwa graczy. Jednak chociaż cel został szybko osiągnięty nadal pozostawało trochę kierowców, którzy z różnych powodów nie zrealizowali swojego osobistego celu jakim było dostarczenie ładunku do lub z 20 unikalnych miast mieszczących się w Iberii. Z tego powodu wydarzenie to trwało około 2 miesiące dłużej niż pierwotnie planowano. Dzięki temu dano szanse większej ilości graczy na zdobycie nagród.

Jak jednak pisze na swoim blogu SCS Software w niedalekiej przyszłości planowane jest nowe wydarzenie. Z tego powodu wydarzenie Cruising Iberia musi się zakończyć. Twórcy gry jak zawsze pokazali również statystyki jakie osiągnęli gracze biorący udział w zabawie.

Trzeba przyznać że liczby faktycznie robią wrażenie! SCS bardzo dziękuje wszystkim za wzięcie udziału w kończącym się evencie. Są oni naprawdę zadowoleni z faktu, że społeczność tak chętnie uczestniczy w wydarzeniach. Mają oni również nadzieje, że z dumą używasz nowych malowań i akcesoriów zdobytych w tym evencie.

Twórcy Euro Truck Simulator 2 na koniec podkreślają, że kolejne wydarzenie może pojawić się prędzej niż się tego spodziewamy. Oczywiście jak tylko to się stanie niezwłocznie Was o tym poinformujemy!