Prace nad DAF XF 2021

W czerwcu wprowadzono ciężarówki DAF nowej generacji (XG oraz XG+) do Euro Truck Simulator 2. SCS Software ciężko pracowało, aby móc je udostępnić w grze dzień po ich oficjalnej premierze w świecie realnym. Jak pisze producent ze względu na ograniczoną ilość czasu nie było możliwości przygotować jednocześnie nowego DAF XF 2021. Nie znaczy to jednak, że zapomnieli oni o tym kultowym modelu. Jest wręcz przeciwnie trwają bowiem cały czas prace nad wprowadzeniem go do do wirtualnego świata ETS2.

Dzisiaj autorzy gry z wielką przyjemnością chcą podzielić się z nami postępami nad tworzeniem nowego DAF XF 2021. Nowy model koncentruje się na zapewnieniu wydajności, komforcie kierowcy i co oczywiście ważne bezpieczeństwie. SCS informuje, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to nowej ciężarówki w grze możemy spodziewać się tej jesieni. Prace nad nią jednak cały czas są w toku a dziś udostępnione zostały zdjęcia z jej rozwoju.

Twórcy gry nie mogą się doczekać aż zasiądziecie w wirtualnej kabinie ciężarówki DAF XF 2021. Mają oni również nadzieje, że spodobała Ci się ta mała zapowiedź jednego z wielu dodatków przygotowywanych do ETS2. Ponadto informują oni, że w dalszym ciągu będą się dzielić z nami wiadomościami o rozwoju gry oraz bardzo dziękują za całe wsparcie otrzymywane od społeczności graczy.