ProMods aktualizacja 2.56

Aktualizacja ProMods 2.56 została wydana. Jest to kolejna wersja popularnej modyfikacji mapowej do gry Euro Truck Simulator 2. Poniżej jest filmik pokazujący nową wersję a pod nim szczegółowa lista zmian wraz z wymaganiami i odpowiednimi linkami do pobrania.

Lista zmian ProMods 2.56:

  • Dodano gminę Flachau w Austrii
  • Przerobiono miasto Västerås w środkowej Szwecji
  • Przebudowano autostrady A10 i A12 w Austrii
  • Przebudowano autostradę BAB8 w Niemczech
  • Wprowadzono wiele ogólnych poprawek i ulepszeń

Pewne zmiany zaszły też w opcjonalnych paczkach do tego MODa. Zostały dodane nowe tereny w Turcji (w tym kolejne miasto – Osmaniye) dla dodaku Middle-East Add-On Pack. W paczce Trailer & Company Pack znajdziemy za to naprawione przyczepy Bodex. Natomiast dodatek Cabin Accessories Pack nie wprowadza żadnych nowych zmian i jest to w jego przypadku tylko aktualizacja kompatybilności.


Wymagania ProMods 2.56:

  • Euro Truck Simulator w wersji 1.41
  • Wszystkie oficjalne dodatki (DLC) mapowe wydane do tej pory (poza Iberią): Ekspansja Polska, Skandynawia, Francja, Włochy, Bałtycki szlak, Droga do morza czarnego

DLC Iberia jest kompatybilna i działa z tą wersją MODa ale nie jest wymagana. Jeżeli nie będziemy jej posiadać to po prostu nie zobaczymy na mapie terenów z tego dodatku.

Uwaga! Proszę pamiętać, że obecnie serwery TruckersMP nie obsługują najnowszej aktualizacji ETS2 a co za tym idzie również tej wersji ProMods. Oprócz tego oficjalny tryb wieloosobowy (multiplayer) o nazwie konwój póki co nie wspiera żadnych modyfikacji a więc także tego MODa.

Modyfikacja i dodatki do niej dostępne są do ściągnięcia za darmo (opcjonalnie można kupić szybsze pobieranie) na stronie twórców. Żeby to jednak zrobić wymagana jest rejestracja, która również jest darmowa.