ProMods aktualizacja 2.57

Ekipa odpowiedzialna za modyfikację ProMods ogłosiła oficjalnie wydanie do niej aktualizacji o numerze 2.57. To kolejna już wersja tego popularnego i niezwykle rozbudowanego moda do gry Euro Truck Simulator 2. W rozwinięciu tego wpisu można zobaczyć więcej informacji na temat tej wersji oraz jej wymagania. Ponadto na końcu umieszczone są linki, dzięki którym można pobrać modyfikację i nie tylko.

Zmiany w ProMods 2.57:

Aktualizacja poprawia przede wszystkim wiele różnych błędów i niedociągnięć. Oprócz tego wprowadza ona kompatybilność z najnowszą wersją gry ETS2. Ponadto wszystkie opcjonalne dodatki do ProMods (Middle-East Add-On Pack, Trailer & Company Pack i Cabin Accessories Pack) także otrzymały aktualizację kompatybilności. Warto również zauważyć, że jest to pierwsza wersja ProMods, która działa na oficjalnym trybie wieloosobowym (konwój) stworzonym przez studio SCS Software.

Wymagania ProMods 2.57:

  • Euro Truck Simulator 2 wersja 1.42
  • Następujące DLC mapowe wydane przez studio SCS Software: Ekspansja Polska, Skandynawia, Francja, Włochy, Bałtycki szlak, Droga do morza czarnego

Dodatek Iberia jest kompatybilny i działa z tą wersją modyfikacji ale nie jest wymagany. Jeśli nie będziemy go posiadać to nie zobaczymy na mapie terenów z tego rozszerzenia mapowego.

Jeśli chcesz grać w oficjalnym trybie wieloosobowym (konwój) i jednocześnie korzystać z tej modyfikacji to konieczne jest wprowadzenie pewnych zmian. W takim przypadku musisz zastąpić swój dotychczasowy plik def na ten z warsztatu steam. Proszę zauważyć, że dotyczy to każdego gracza, który chce dołączyć do konwoju.

Samą modyfikację jak i wszystkie dodatki do niej można pobrać za darmo na stronie autorów. Jednak, aby było to możliwe trzeba przed tym założyć u nich bezpłatne konto. Ponadto jeśli masz jakieś problemy z pobraniem lub instalacją moda to możesz zajrzeć do naszego poradnika (link znajdziesz poniżej).