Przebudowa Szwajcarii: stacje wagowe i punkty widokowe

Projekt przebudowy Szwajcarii w Euro Truck Simulator 2 jest nadal w toku. Dzisiaj studio odpowiedzialne za grę pokazuje nam odnowione stacje wagowe i punkty widokowe.

Stacje wagowe

Szwajcaria jest wyjątkowo górzystym krajem z licznymi tunelami. Nic więc dziwnego, że bezpieczeństwo i stan techniczny pojazdów jest tutaj szczególne ważny. Z tego powodu gracze będą mogli znaleźć stacje wagowe na terenie tego państwa. Saint-Maurice, Erstfeld i Rothenbrunnen – to miejsca, gdzie kierowcy mogą spodziewać się kontroli pojazdów i weryfikacji wagi.

Podróżowanie wśród gór to nie tylko kwestia odpowiednich umiejętności. Niezwykle istotne jest również stosowanie się do zasad bezpieczeństwa. Przebudowane wirtualne stacje wagowe mają na celu zwiększenie realizmu w grze ETS2.

Punkty widokowe

Szwajcaria to także bardzo piękny kraj z ważnymi zabytkami. Trwająca przebudowa pozwoli graczom zobaczyć to z bliska na własne oczy. Żeby to dodatkowo ułatwić umieszczone zostaną w kluczowych miejscach odpowiednie punkty widokowe. Ich konkretne lokalizacje to: centrum Genewy i Zurychu oraz przełęcz Furka.

Ponadto dwa punkty widokowe zostały dodane na ukrytych drogach. Deweloperzy nie zdradzają jednak ich lokalizacji, aby nie popsuć kierowcom zabawy.