Przeróbka Szwajcarii: A9

Dzisiaj firma SCS Software udostępniła nam kolejne informacje (wraz ze zdjęciami) dotyczące trwających prac nad przeróbką Szwajcarii. Kraj ten znany jest chociażby z wielu pięknie wyglądających gór. Na kierowców czeka tu mnóstwo wymagających i niebanalnych tras do przejechania. Przykładem takiego odcinka drogi jest niewątpliwie autostrada A9. Będzie ona jedną z części planowanej przebudowy Szwajcarii w grze Euro Truck Simulator 2.

A9 to niezwykle ładna autostrada biegnąca przez wyjątkowe krajobrazy Szwajcarii. Dzięki niej osoby będące w podróży mogą podziwiać niesamowity widok na Alpy Szwajcarskie. Ponadto jest ona także jednym z ważniejszych szlaków komunikacyjnych.

Ekipa odpowiedzialna za przeróbkę Szwajcarii całkowicie przebudowała autostradę A9. W ramach tych prac została ona rozszerzona na całą dolinę rzeki Rodan. W pewnych fragmentach trasy będziecie mogli dostrzec miedzy innymi winnice w okolicach drogi. Dodatkowo pod koniec autostrady A9 podróżnicy zobaczą drogę, która wyróżnia się na tle innych.

Jest nią oczywiście legendarna Przełęcz Furka, która znajduje się na trasie 19. Kierowcy samochodów ciężarowych zazwyczaj jej unikają. Spowodowane to jest licznymi, ciasnymi zakrętami i wzniesieniami. Mimo to zespół zajmujący się przeróbką zdecydował się uwzględnić ten fragment drogi. Wynika to z jej wyjątkowo malowniczego charakteru. Poza tym SCS Software chce dać graczom ETS2 trasę, która będzie wymagała od nich ponadprzeciętnych umiejętności.

Dzięki temu projektowi będziecie mogli odwiedzić także nowe oraz przebudowane wioski takie jak: Susten, Obergoms i Realp. Oprócz tego niewykluczone, że natkniecie się po drodze na świeżo zbudowane budynki przemysłowe (farmy i tartaki). Twórcy gry liczą, że graczom spodobają się zmiany w tej części regionu.

To była kolejna już zapowiedź przeróbki Szwajcarii w Euro Truck Simulator 2. Będzie ona częścią jednej z darmowych aktualizacji dla każdego kto posiada pełną wersję gry. Niestety póki co nie znamy dokładnej daty jej wydania. Jednak najprawdopodobniej nastąpi to w pierwszej połowie 2024 roku. Co sądzicie o przebudowanej autostradzie A9 i innych nadchodzących zmianach na mapie?