Schwarzmüller Trailer Pack

Schwarzmüller Trailer Pack to następne już rozszerzenie do gry Euro Truck Simulator 2. Dodaje ono przede wszystkim nowe naczepy przeznaczone do samochodów ciężarowych znajdujących się w grze. Dodatek ten został stworzony oczywiście przez znane studio SCS Software. DLC miało swoją oficjalną premierę w dniu 16 września 2016 roku.

Grupa Schwarzmüller rozwija, produkuje oraz serwisuje pojazdy transportowe klasy premium. Trafiają one później do wymagających firm, które stawiają w pierwszej kolejności na jakość. Twórcy gry długo prowadzili intensywne rozmowy z tą grupą, aby możliwe było wprowadzenie tej niezwykłej marki do wirtualnego świata ciężarówek. Po pewnym czasie udało się podpisać odpowiednią umowę licencyjną oraz stworzyć i udostępnić ciekawy dodatek. Mowa oczywiście o DLC Schwarzmüller Trailer Pack czyli pierwszym zestawie pięciu naczep do ETS2, które posiadają oficjalną licencję. Nowo dodane modele są bardzo szczegółowe i zostały zrobione z należytą starannością. Dodatkowo wszystkie naczepy z tego rozszerzenia można kupić wirtualnie w grze oraz je samemu konfigurować. Ponadto można je znaleźć w szybkich zleceniach oraz na rynku przesyłek. Będziemy je mogli również spotkać na drogach w grze w postaci ruchu AI czyli sztucznej inteligencji. Poza tym miłym akcentem są też wprowadzone firmowe akcesoria od Schwarzmüller przeznaczone do kabiny naszego samochodu ciężarowego w ETS2. Czas więc przyjrzeć się z bliska nowym naczepom i akcesoriom, które znajdują się w tym DLC.

Lista zawartości w dodatku Schwarzmüller Trailer Pack:

  • Curtain Sider
  • Refrigerated Trailer
  • Slidepost Logging Trailer
  • Food Cistern
  • Low Bed Trailer
  • Firmowy kubek do kabiny ciężarówki
  • Firmowy proporczyk do kabiny ciężarówki

Podstawowa wersja gry Euro Truck Simulator 2 jest niezbędna, aby korzystać z tego rozszerzenia. DLC Schwarzmüller Trailer Pack możemy nabyć chociażby na popularnej platformie steam. Bez aktywnych wyprzedaży cena tego dodatku w tamtym miejscu to 11,09zł.

Aktualizacja 1.35 wprowadziła do Schwarzmüller Trailer Pack trzy nowe naczepy: Platform, the Slide-Post oraz Refrigerated. Natomiast wersja gry 1.37 dodała do DLC następną naczepę: Food Tank. Na końcu aktualizacja 1.39 wzbogaciła ten dodatek o kolejną naczepę: Low Loader.