Serce Rosji: Natura

Nadszedł czas na rozpoczęcie cyklu zapowiedzi nadchodzącego DLC do gry Euro Truck Simulator 2, którym będzie Serce Rosji. Czeskie studio SCS Software postanowiło, że na początek pokaże nam jak będzie prezentować się natura w nadchodzącym dodatku.

Rosja jest największym krajem pod względem powierzchni na świecie. Oznacza to, że różnorodność lasów, mórz, rzek i nie tylko jest tutaj ogromna. Na pewno nie zabraknie tutaj tak bardzo lubianych wiejskich dróg choć twórcy zaznaczają że będą one wymagały od nas odpowiednich umiejętności.

W Rosji znajduje się największy obszar lasów na świecie. Można w nich znaleźć przeróżne drzewa takie jak modrzewie, sosny, świerki, dęby i brzozy. Te ostatnie są szczególnie ważne dla tego kraju. Więcej informacji o tym jednak znajdzie się w kolejnych zwiastunach.

W tym ogromnym kraju natura jest bardzo zróżnicowana. Dzika przyroda, naturalne piękno, malownicze krajobrazy i jej bogata historia to tylko niektóre z rzeczy jakie będziecie mieli okazje tutaj znaleźć.

Póki co to tyle nowych informacji od SCS Software, które dotyczą przyszłego DLC mapowego do ETS2. Oczywiście jest zdecydowanie za wcześnie aby prognozować kiedy dodatek zostanie wydany. Moim zdaniem jednak Heart of Russia zostanie wydana najprawdopodobniej dopiero w 2022 roku. Wynika to bowiem z faktu, że ostatnie DLC mapowe zostało wydane znacznie później niż to bywało w przeszłości. Do tego czasu jednak twórcy jak zawsze będą przekazywać nam kolejne wiadomości.