Serce Rosji: Obszary przemysłowe

Rosja to tajemniczy i przede wszystkim niezwykle ogromny kraj. Ma on z pewnością cudowną przyrodę, historyczne pomniki czy też niezwykle kościoły i katedry. Warto jednak również pamiętać o głównym celu podróży jaki mają przed sobą kierowcy ciężarówek. W tym celu SCS Software ujawnił dzisiaj świeżą porcję ujęć pokazujących obszary przemysłowe, które znajdą się w nadchodzącym dodatku Serce Rosji do gry Euro Truck Simulator 2.

Twórcy gry wraz z wprowadzeniem do gry DLC Heart of Russia planują dodać także kilka zupełnie nowych branż do ETS2. Pokazali oni już co prawda wcześniej przemysł młynarski ale to nie jedyna nowość jaką mają dla nas przygotowaną. Jak piszą autorzy gry w przyszłości ujawnią na jej temat więcej szczegółowych informacji i zdjęć. Jakie branże dobrze sobie radzą w Rosji? Co to takiego może być?

Niektóre branże gracze będą mogli kojarzyć z poprzednich aktualizacji ETS2. SCS przygotował jednak dodatkowo zrobione od podstaw hale logistyczne i magazyny. Oprócz tego będziemy mieli okazje przejechać się po rozległych obszarach przemysłowych. Jeżeli dobrze się nim przejrzymy to zobaczymy nawet takie detale jak stare cegły, surowy beton, zardzewiałe rury i wiele innych mniejszych elementów. Każdy z nich będzie zdecydowanie warty odkrycia.