Serce Rosji: Pomniki

Rosja posiada niezwykle bogatą historię. Państwo to jest także największym krajem na świecie i jego powierzchnia rozciąga się na ogromnym obszarze. Na tej dużej ilości terenu można znaleźć liczne pomniki, które związane są z jego bardzo bogatą przeszłością. Dzisiaj SCS chce nam pokazać niektóre z tych ważnych dzieł, które będziemy mieli okazje podziwiać w nadchodzącym dodatku Serce Rosji do gry Euro Truck Simulator 2.

Jest na prawdę wiele pomników, które będziemy mieli okazje zobaczyć podróżując po tym nadchodzącym rozszerzeniu mapowym. Wśród nich znajdą się między innymi posągi, niezwykłe budowle oraz wyjątkowe lokalizacje. Przykładem takiego obiektu może być chociażby zachwycający Rżewski pomnik, który widoczny jest na wyżej zamieszczonym ujęciu.

Przeszłość będzie tutaj można zobaczyć również na dużej ilości różnych kamieni pamiątkowych. Znajdziesz tutaj także nieco nietypowy lecz wyjątkowy pomnik samolotu.

Należy dodać, że Rosja jest krajem bardzo dumnym ze swojej historii wojskowej. Biorąc to pod uwagę nie jest żadnym zaskoczeniem, że będziemy mogli tutaj dostrzec wiele zabytkowych pojazdów wojskowych umieszczonych niedaleko dróg.

Niezależnie od tego czy będziesz podróżował przez miejskie czy wiejskie drogi z pewnością będziesz miał możliwość zobaczyć chociaż niektóre z unikalnych, rosyjskich pomników.