Serce Rosji: Wioski

Zazwyczaj kiedy myślimy o architekturze w Rosji mamy przed sobą obrazy wielkich miast takich jak na przykład Moskwa czy Petersburg. Jest to jednak tylko niewielka część tego co możemy tutaj znaleźć. Żeby poznać całość tutejszej architektury musimy udać się poza największe rosyjskie metropolie. Jednym z takich miejsc mogą być lokalne wioski, które będą się znajdować w przyszłym DLC mapowym Serce Rosji do gry Euro Truck Simulator 2.

Rosyjskie wioski wyróżniają się historyczną architekturą oraz specjalnym układem ulic, które otoczone są przeróżnymi budowlami o różnych stylach. Wiele budynków znacznie zmieniło się na przestrzeni lat. Jednak mimo to w dalszym ciągu jesteśmy w stanie znaleźć tutaj dużo typowych wiejskich domów. Mają one również jedną, wyjątkową cechę charakterystyczną jaką jest umieszczenie kolorowych wzorów na ścianach zewnętrznych.

Większość konstrukcji zdołała wytrzymać do dnia dzisiejszego. Niestety są też takie, które nie miały tyle szczęścia i zaczęły się stopniowo niszczyć i rozpadać. Cała magia polega jednak na tym, że nawet ruiny i wiekowe budynki tworzą wyjątkowy klimat niektórych miejsc w tym kraju.

Jest to tylko bardzo niewielka część tego co zawiera nadchodzący dodatek Serce Rosji do gry ETS2. Firma SCS Software informuje, że więcej informacji o Heart of Russia zostanie udostępnione w najbliższej przyszłości.