Serce Rosji: Zbiorniki wodne

Rosja jest krajem, który posiada aż jedną piątą wszystkich światowych zasobów wody. Dzisiaj SCS Software chce nas zainteresować tematem zbiorników wodnych w nadchodzącym dodatku Serce Rosji do gry Euro Truck Simulator 2.

W Rosji możemy znaleźć około 2 miliony jezior oraz w przybliżeniu 210 tysięcy rzek. Kraj ten jest wyjątkowo bogaty w ten niezwykły żywioł jakim jest woda. Niektóre rzeki w tym te dość znane pojawią się w przyszłym rozszerzeniu mapowym do ETS2. Kierowcy ciężarówek będą mieli okazje zobaczyć je w grze, jeśli zechcą odwiedzić ten obszar mapy. Przykładami takich rzek są chociażby Wołga i Oka. Ponadto znajdziemy na tych terenach również Zbiornik Wysznełotowski. Ma on bardzo istotną wartość społeczną z powodu rybołówstwa oraz wytwarzania energii elektrycznej.

W DLC Heart of Russia będzie też wyjątkowy prom, który może przetransportować Cię na drugą stronę rzeki Świr. Jak podkreślają autorzy gry prom ten w rzeczywistości nie jest wykorzystywany do przewozu ciężarówek. Postanowili oni jednak umożliwić to w grze w celu poprawy jakości rozgrywki.

Trudno słowami opisać piękno tych uroczych i wspaniałych zbiorników wodnych w Rosji. SCS ma jednak nadzieję, że spodobał Ci się ten krótki opis i załączone do niego zrzuty ekranu.