TIRSAN Trailer Pack

TIRSAN Trailer Pack to oficjalny dodatek do popularnej gry Euro Truck Simulator 2. Wprowadza on nowe przyczepy oraz przeznaczone do nich akcesoria i malowania. Nie zbrakło w nim także akcesoriów do kabiny naszego wirtualnego samochodu ciężarowego. Wszystkie te przedmioty mają oficjalną licencję marki TIRSAN. Rozszerzenie (DLC) miało swoją premierę w dniu 30 października 2023 roku. Natomiast jego twórcami są oczywiście deweloperzy z czeskiego studia SCS Software.

TIRSAN to turecka firma, która od ponad 46 lat jest istotnym producentem przyczep dla przedsiębiorców. Klienci z branży logistycznej bardzo ją doceniają. Wynika to z wysokiej jakości produktów oraz dobrego wsparcia oferowanego przez to przedsiębiorstwo. Już dzisiaj możesz osobiście przetestować ich przyczepy w dodatku TIRSAN Trailer Pack.

Współpraca między firmami SCS Software i TIRSAN układała się wzorowo. Udostępnianie odpowiednich danych i informacji oraz przekazywanie opinii – wszystko to przebiegało bez żadnych problemów. Dzięki temu możliwe było dodanie tych świetnych przyczep i nie tylko do świata gry ETS2.

Wszystkie przyczepy, które wprowadza ten pakiet można kupić w grze na własność. Ponadto są one w pewnym stopniu konfigurowalne. Dzięki temu można je dostosowywać do własnych potrzeb. Dodatkowo są one także dostępne w różnych zleceniach oraz ruchu AI.

Zawartość dodatku TIRSAN Trailer Pack:

  • Przyczepy (T.SHG L/45 – 15/27, T.SHF S/20 – 12/27, T.SPL 3/0N – 12/27, T.SCS MR/90 – 12/27, T.SKS BS/22 – 12/27, T.SRI C/10 – 12/27)
  • Akcesoria do przyczep (Agregaty chłodnicze, Drabiny, Narzędzia, Zbiorniki na wodę, Schowki, Gaśnice, Banery, Zabezpieczenia boczne, Tylne błotniki, Koła zapasowe, Tylne zderzaki, Chlapacze, Odbojniki, Tylne drzwi)
  • Malowania przyczep (Black, Blue, Gray, White, Blue, Yellow, Classic, Multi Ride, Blue Pattern, White Pattern)
  • Akcesoria do kabiny ciężarówki (Kubek do kawy, Flaga, Model przyczepy, Pluszowy miś)

Aby cieszyć się z DLC TIRSAN Trailer Pack trzeba posiadać co najmniej podstawową wersję gry Euro Truck Simulator 2. Dodatek ten można zdobyć na uznanej przez graczy platformie Steam. W tamtym miejscu przyjdzie nam za niego zapłacić dokładnie 15,49zł (cena podstawowa, nie uwzględnia ewentualnych promocji).