Tryb Konwój – filmiki

Około 2 tygodnie temu swoją premierę miał nowy tryb o nazwie konwój. Wprowadza on do Euro Truck Simulator 2 oficjalną grę wieloosobową (multiplayer). SCS Software postanowiło pokazać przykładowe filmy udostępnione przez społeczność graczy pokazujące ten nowy tryb.

Na mediach społecznościowych i nie tylko pojawiło się bowiem bardzo dużo zdjęć i filmów z pierwszych podróży w trybie konwoju. Pokazują one jak gracze wspólnie wykonywali te same zlecenia i dostarczali ładunki. Autorzy gry bardzo doceniają tego typu informacje zwrotne. Ostatecznie zależy im na tym, aby gracze byli zadowoleni z wprowadzanych nowości jak i samej gry.

Przedstawione w tym wpisie filmiki to tylko mały wycinek z wszystkich materiałów przesłanych przez społeczność graczy. Znacznie więcej można ich zobaczyć między innymi w serwisach: YouTube, Facebook, Twitter oraz Instagram. SCS zdecydowanie zachęca do przesyłania kolejnych materiałów.

Twórcy dodają także, że uważnie obserwują grę ETS2 na twitchu. Streamerzy nie muszą się więc martwić, że zostaną pominięci.

SCS Software ponadto bardzo ceni wszystkie pozytywne opinie dotyczące ostatniej aktualizacji, które pojawiają się w przeróżnych miejscach. Zdają sobie oni sprawę, że wiele osób czekało na tryb wieloosobowy, dlatego zachęcają oni wszystkich do jego wypróbowania.