Volvo Construction Equipment

Volvo Construction Equipment to jeden z największych światowych producentów różnorodnych maszyn budowlanych. Volvo CE działa od ponad 180 lat i nadal pozostaje liderem w swojej branży, technologii oraz bezpieczeństwie.

Dzisiaj studio SCS Software z przyjemnością ogłasza pojawienie się tej niezwykłej marki premium również w grze Euro Truck Simulator 2. Pakiet DLC Volvo Construction Equipment zwiera pięć wyjątkowych oraz markowych maszyn budowlanych prosto z oferty Volvo CE. Wszystkie te niesamowite pojazdy budowalne będzie można przewozić i dostarczać w całej Europie.

Ten dodatek będzie obejmował następujące elementy:

Wozidło przegubowe (A25G)

A25G to wozidło przegubowe średniej wielkości. Waży ono ponad 22 tony i mierzy ponad 3,3 metra wysokości oraz 10 metrów długości. Maszyna ta używana jest najczęściej w rolnictwie, górnictwie, budownictwie oraz przy pracach drogowych.

Walec do gruntu (SD160B)

SD160B to walec do gruntu. Osiąga on wagę wynoszącą około 16 ton a jego wymiary to 3 metry wysokości oraz 6 metrów długości. Przedstawiona wyżej konstrukcja świetnie sprawdza się do pracy na fundamentach, budynkach, chodnikach i innych strukturach.

Koparka gąsienicowa (EC220E)

Koparka gąsienicowa EC220E to potężne narzędzie do kopania. Jej waga osiąga do 25 ton a wymiary to 3 metry wysokości oraz 9,7 metrów długości. Jest ona używana w górnictwie, budowach dróg, inżynierii lądowej, ogólnym budownictwie i nie tylko.

Koparka kołowa (EW240E)

Koparka kołowa EW240E przydaje się do przeróżnych mniejszych jak i większych prac. Ma ona ponad 9,4 metrów wysokości a jej waga wynosi 28 ton.

Ładowarka kołowa (L250H)

L250H to wytrzymała maszyna, która jest ładowarką kołową. Waży ona 34 tony a jej wymiary to 3,6 metra wysokości oraz 7,3 metra długości. Jest ona wręcz idealna do kopania, przenoszenia, załadunku i nie tylko.

SCS jest dumne, że współpracuje z Grupą Volvo, aby wprowadzić wyżej wymienione dodatki do gry ETS2. Oprócz pięciu wspaniałych maszyn ten pakiet DLC zawiera także dwa nowe ładunki. Kierowcy ciężarówek będą mieli okazje przewieźć dużą łyżkę koparki oraz ogromne opony do maszyn na i z placów budowy.

Poniżej możecie obejrzeć archiwalną transmisje na żywo producenta gry, która była poświęcona temu dodatkowi.