Wydarzenie Christmas Toys of Yesteryear 2021

Czeskie studio SCS Software przedstawia nam dzisiaj świąteczne wydarzenie Christmas Toys of Yesteryear 2021 do gry Euro Truck Simulator 2.

W związku z tym wyzwaniem proszą nas oni o dostarczenie ładunków z prezentami na wszystkie obszary transportu ciężarowego. Prezenty będą przyznawane miastom na podstawie ilości dostarczonych lub otrzymanych przez nie dostaw. Maksymalna ilość prezentów jakie mogą zostać przyznane miastu wynosi 10.

W każdej chwili możesz sprawdzić, jak społeczność radzi sobie w tym wydarzeniu poprzez stronę World of Trucks. Możesz to także zobaczyć bezpośrednio w grze dzięki zaktualizowanemu interfejsowi kontraktów zewnętrznych.

SCS będzie nagradzał graczy za każdym razem, gdy społeczność zdobędzie nowy poziom. Nagrodą będzie specjalna ręcznie wykonana, klasyczna zabawka do wnętrza kabiny ciężarówki. Stworzona ona została z żywą pamięcią i miłością przez wspaniałych twórców ETS2.

Razem z tym niezwykłym wydarzeniem autorzy gry mają dla nas również coroczną świąteczną transmisję na żywo z udziałem prezesa SCS Software – Pavel Šebor. Mają oni zamiar ujawnić na niej ekskluzywną treść z nadchodzących projektów. Ponadto będą oni mówić tam o mijającym roku oraz wszystkim tym co wydarzyło się między innymi w świecie ETS2. Transmisja rozpocznie się 16 grudnia 2021 roku o godzinie 18:00 na oficjalnych kanałach Twitch i YouTube producenta.

Natomiast 17 grudnia 2021 roku o godzinie 18:00 odbędzie się druga transmisja na żywo. Będzie to specjalna transmisja poświęcona wydarzeniu Christmas Toys of Yesteryear 2021. Weźmie w niej udział jeden z projektantów gry – Gavin. Podczas niej dołączą oni do wydarzenia pomagając społeczności w realizacji celu.

Zasady:

Korzystając z zewnętrznych kontraktów Word of Trucks w Euro Truck Simulator 2 społeczność ma za zadanie zdobyć jak najwięcej prezentów dla jak największej liczby miast. Pamiętać jednak trzeba przy tym, że maksymalna liczba prezentów na jedno miasto wynosi 10.

Miasto otrzyma 1 prezent za każde 1000 dostaw ładunków prezentów świątecznych dostarczone do niego lub z niego.

Za każde zdobyte 350 prezentów odblokowywany jest poziom i unikalna nagroda dla społeczności graczy.

Realizacja celu osobistego polega na zrealizowaniu co najmniej 15 dostaw ładunków prezentów świątecznych.

Nagrody:

Za realizację celu osobistego (15 lub więcej dostaw prezentów):

  • Specjalne osiągnięcie na platformie World of Trucks
  • Pięknie wyglądający zestaw oświetlenia dekoracyjnego do wnętrz kabin ciężarówek

Za realizację celu społeczności: Każde zdobyte 350 prezentów (1 prezent=1000 dostaw prezentów z lub do wybranego miasta + limit 10 prezentów na jedno miasto) odblokuje poziom i unikalną nagrodę dla społeczności graczy. Łącznie będzie 7 poziomów czyli zdobycie 2450 prezentów sprawi, że wszystkie cele społeczności zostaną zrealizowane.

Uwaga:

Aby mieć możliwość zdobycia jakiejkolwiek nagrody społeczności musisz osiągnąć swój cel osobisty. Po spełnieniu odpowiednich warunków będziesz mógł odebrać nagrody na swoim profilu na stronie World of Trucks. Nagroda będzie w formie przedmiotu ekwipunku na steam.

Wydarzenie Christmas Toys of Yesteryear 2021 zakończy się w niedziele 16 stycznia 2022 roku o 23:59.