Wydarzenie Christmas Winterland przedłużone

Od chwili uruchomienia wydarzenia Christmas Winterland wielu kierowców ciężko pracowało w Euro Truck Simulator 2. Gracze przewozili różne ładunki między odpowiednimi miastami. Autorzy gry zdają sobie jednak sprawę, że ostatni czas był z kilku powodów wyjątkowo intensywny.

Studio SCS Software ma także świadomość, że są osoby które mają ograniczoną ilość wolnego czasu. Fakt ten wynika chociażby z różnych zobowiązań w okresie świątecznym. Mogą nimi być na przykład porządki domowe czy też chęć sprzędzenia czasu z rodziną. Z tego powodu twórcy gry zdecydowali się przedłużyć trwające obecnie wydarzenie Christmas Winterland. Nowa data jego zakończenia została ustalona na 5 Lutego 2024 roku. Dzięki tej zmianie więcej osób będzie mogło wziąć udział w wydarzeniu i zdobyć wszystkie przewidziane w nim nagrody.

Cel społeczności dotyczący wydarzenia Christmas Winterland został już osiągnięty. Dzięki temu wszystkie nagrody z nim związane są już odblokowane. Trzeba jednak pamiętać, że aby je zdobyć konieczne jest osiągnięcie swojego osobistego celu. Jest nim wykonanie minimum 15 eventowych dostaw w tym co najmniej 1 dostawy z lub do każdego z 5 odpowiednich miejsc docelowych. Pomimo przedłużenia wydarzenia tło interfejsu użytkownika z nim związane zniknie z gry ETS2 15 stycznia 2024 roku.

Wszystkie informacje o evencie wraz z jego zasadami znajdziesz tutaj.