Wydarzenie Haulin’ Hearts

Mamy początek Lutego a to oznacza, że walentynki zbliżają się wielkimi krokami. W związku z tym świętem studio SCS Software postanowiło uruchomić nowe wydarzenie online o nazwie Haulin’ Hearts. Jak zawsze odbędzie się ono poprzez wykorzystanie platformy World of Trucks.

Masz swoją ukochaną osobę? Chcesz zdobyć niepowtarzalne nagrody? Lubisz pomagać innym? Deweloperzy gry Euro Truck Simulator 2 zapraszają wszystkich do aktywnego uczestnictwa w evencie Haulin’ Hearts. Poniżej można zapoznać się ze wszystkimi szczegółami, które dotyczą tego wydarzenia.

Zasady

Przede wszystkim, aby wziąć udział w wydarzeniu trzeba mieć połączony profil w grze z World of Trucks. Następnie należy korzystając ze zleceń zewnętrznych realizować dostawy ładunków o nazwie Valentine Gifts. W przypadku tego wydarzenia nie ma znaczenia miasto odbioru i dostawy ładunku oraz długość trasy. Osobisty cel polega na zrealizowaniu minimum 14 dostaw walentynkowych. Natomiast celem całej społeczności jest dostarczenie co najmniej 600 000 ładunków walentynkowych. Postępy w evencie Haulin’ Hearts można obserwować na stronie World of Trucks. Licznik swojego osobistego celu możemy zobaczyć także w specjalnej zakładce bezpośrednio na pulpicie gry. Wydarzenie Haulin’ Hearts będzie trwało do 18 Lutego 2024 roku (włącznie).

Nagrody

  • Za osiągniecie celu osobistego (minimum 14 zrealizowanych dostaw eventowych): unikalne osiągniecie na World of Trucks powiązane z wydarzeniem oraz przedmiot do kabiny ciężarówki Winged Heart jako przedmiot w ekwipunku Steam.
  • Za osiągniecie celu społeczności (dostarczenie przez całą społeczność co najmniej 600 000 ładunków eventowych + osiągniecie celu osobistego): przedmiot do kabiny ciężarówki Trucker’s Rose jako przedmiot w ekwipunku Steam.

Uwaga: aby mieć możliwość zdobycia jakiejkolwiek nagrody społeczności musisz osiągnąć swój cel osobisty. Po spełnieniu odpowiednich warunków będziesz mógł odebrać nagrody na swoim profilu na stronie World of Trucks. Nagroda będzie w formie przedmiotu ekwipunku na Steam.

Pakiet na Steam

Ponadto z okazji wydarzenia na platformie Steam pojawił się specjalny pakiet o nazwie Haulin’ Hearts Bundle. Znajdziemy w nim podstawowe wersje ETS2 i ATS oraz malowania z motywem walentynkowym do obu tych gier. Jeżeli nie mamy tych produktów na swoim koncie to warto zainteresować się tym pakietem. Zapewnia on bowiem 75% zniżki nawet jeśli mamy już jakieś jego elementy.