Aktualizacja DLC Krone Trailer Pack

Dzisiaj SCS Software poinformowało nas o wydaniu małej aktualizacji do dodatku (DLC) Krone Trailer Pack przeznaczonego do gry Euro Truck Simulator 2.

Produkcja wysokiej jakości elementów, które zapewniają bezpieczeństwo kierowcom i ich przyczepom zawsze była dla Krone sprawą priorytetową. Dziś do gry wprowadzony został natomiast jeden z ich najnowszych dodatków.

Firma Krone w marcu rozpoczęła wyposażanie swoich naczep w nowo zaprojektowaną tylną osłonę przeciwnajazdową. Zwiększa ona w znacznym stopniu bezpieczeństwo kierowców na drodze. Ten nowy zderzak powstał w celu ochrony kierowców jadących za przyczepą na wypadek nagłego hamowania. Mogłoby ono potencjalnie doprowadzić do kolizji pojazdów. Wprowadzenie nowej tylnej osłony przciwnajazdowej zostało spowodowane wymaganiami, które narzuciła Unia Europejska. Ponadto jej stosowanie jest obowiązkowe dla wszystkich producentów pojazdów w Europie od 1 września 2021 roku.

Twórcy gry bardzo się cieszą, że mogą współpracować z firmą Krone. Dzięki temu mogą oni dodać ten nowy i bardzo realistyczny element do ETS2. Wszystko to sprawia, że zawartość gry jest jeszcze bardziej zbliżona do rzeczywistości. To jednak nie wszystko co chce nam udostępnić SCS w ramach tej aktualizacji.

Przy okazji wdrażania wyżej opisanych zmian autorzy gry postanowili ponownie przyjrzeć się dodatkowi Krone Trailer Pack. W wyniku tych działań dodane zostało nowe, opcjonalne akcesorium do kabin naszych ciężarówek. Jest nim figurka Haralda Schäfera czyli człowieka, który pojawia się na profilach Krone w mediach społecznościowych. Był on także niedawno gościem specjalnym na jednej z transmisji na żywo zrealizowanych przez czeskie studio SCS Software.

Twórcy gry mają nadzieję, że spodoba Ci się ta mała, ale dodająca nieco realizmu aktualizacja DLC KRONE Trailer Pack do gry Euro Truck Simulator 2.