Serce Rosji: Przemysł młynarski

Przemysł młynarski jest elementem, który łączy rolników z konsumentami. Jest to także nowa gałąź przemysłu, która zostanie dodana do gry Euro Truck Simulator 2 w przyszłym dodatku DLC Serce Rosji (Heart of Russia). Dzisiaj czeskie studio SCS Software chce pokazać nam wybrane prefabrykaty przemysłu młynarskiego. Jako kierowcy ciężarówek będziemy mogli z nich i do nich dostarczać odpowiednie ładunki.

Młyn zbożowy jest przeznaczony do mielenia zbóż takich jak: pszenica, żyto, owies, kukurydza i nie tylko. Młyny zbożowe często produkują mieszanki mąki a nawet wytwarzają gotowe ciasto. Materiał stały rozdrabniany jest na mniejsze kawałki ziaren poprzez: cięcie, mielenie oraz kruszenie. Po takim procesie ziarna gotowe są do transportu i produkcji w przemyśle spożywczym.

Później takie przetworzone ziarno jest ponownie transportowane w celu jego dostarczenia do sklepów spożywczych. Alternatywnie przewozi się je do innych gałęzi przemysłu, aby je sprzedać lub wykorzystać do dalszej produkcji żywności.

SCS nie może się doczekać, aby w przyszłości ujawnić więcej informacji na temat przemysłu i nie tylko w nadchodzącym rozszerzeniu mapowym Serce Rosji do gry ETS2.